Ons familiebedrijf is in januari naar de beurs gegaan…

Nee, de aandelen houden wij gewoon in eigen handen, maar we delen onze passie en enthousiasme voor de zeilcruises graag op een vakantiebeurs. Na een bescheiden start in 2016 met een halve stand op de Beurs voor Bijzondere Vakantiereizen in Amsterdam, hebben we het dit jaar in 2017 groter aangepakt. Opnieuw een weekend op de vakantiebeurs in Amsterdam en dit keer ook een weekend in Breda met een volledige stand. En ook nog 6 dagen op de megagrote Vakantiebeurs in Utrecht. In de stand daar van onze thuishaven Bodrum vielen we extra goed op met ons team omdat de andere deelnemers vooral hotels waren.

Wat was het fijn om beursbezoekers te interesseren voor onze mooie schepen en ook om persoonlijk vragen te kunnen beantwoorden over Bodrum en Turkije. Vooraf had ik een mooi schema gemaakt voor de beursbezetting, inclusief de broers, partners en vrienden van Güldeniz Sailing. Maar we waren vaak zo druk in de stand dat ik extra versterking moest regelen. Gelukkig helemaal gelukt, DANK aan ons team voor jullie geweldige inzet! Het waren intensieve en lange dagen, maar ze hebben ons veel positieve energie gegeven!